NK IJslandse Paarden deelnemers

 

F2 selectie | vijfgangenproef sportklasse B
1 88 Nanco Lekkerkerker Gandur von Borbeck
2 137 Stijn Rottiers Vera frá Bransstö∂um
3 144 Marit Scheen Ræna frá Aldenghoor
4 135 Emma van der Veer Jónatan frá Breiðablik
5 130 Kelly Groenestijn Drífandi van de Blanke Waal
6 119 Annet van Doesburg - van Dijk Vallari frá Fitjum
7 136 Sanne Ponjee Luna frá Ponjée
8 95 Herman van Wissen Kuldi frá Skarði
9 94 Matisse Brummel Klara frá Fjarkastokki
10 109 Maryke v.d. Berg Snót frá Skarði
11 100 Lisa Kroon Andvari van ´t Slingerbos
12 59 Annet Kerstjens Brandur frá Flugumýri II
13 55 Kirsten Valkenier Árdís fra Teland
14 4 Mathilde Nijzingh Vördis frá Aldenghoor
15 42 Wendy van Olphen Dýri vom Kronshof
16 12 Cora Wijmans Remba frá Skógi
17 89 Ralf Wohllaib Skafti von Borbeck
18 81 Demi Brummel Lúðvík frá Feti
19 57 Leonie van Eijken Iða  -
20 11 Leonie Ringers Gáta frá Fitjum
21 9 Marieke Roosjen Maja II from Fitjamyri
22 8 Anneke Hallebeek Lísa  -
23 36 Nanco Lekkerkerker Fáfnir frá Reykjavík
       
F1 selectie | vijfgangenproef sportklasse A
1 131 Stijn Rottiers Skyggnir frá Bessastöðum
2 125 Irma Schortinghuis Heljar frá Strandhólum
3 112 Maike Greve Aragon frá Lambanesi
4 105 Nadja  Wohllaib  Ljóri in der Birk
5 96 Mieke van Herwijnen Ómar frá Vestri-Leirárgörðum
6 79 Jaap Groven Djákni frá Flagbjarnarholti
7 72 Anne-Lene Holm Bjartur von Hof Osterkamp
8 61 Noortje Grégoire - de Laat Birta frá Hofi I
9 44 Bo Cavens Unnar frá Blönduósi
10 43 Yves van Peteghem Björk (Zib II) van JaCoGé
11 37 Kirsten Valkenier Litli-Dagur fra Teland
12 31 Bas Cornielje Seifur frá Prestsbakka
13 27 Christa Rike Glanni frá Ytri-Hofdölum
14 41 Leonie van Eijken Snerpa  -
15 22 Yvonne Groven-Tol Árni Geir frá Feti
16 120 Irma Schortinghuis Fönix frá Strandhólum
17 104 Tom Buijtelaar Hausti van ´t Groote Veld
18 139 Nils-Christian Larsen Störnustaell frá Dalvik
19 33 Franka Struik Húni vom Barghof
       
P1 | telgangren | 250 m  
1 127 Sigurður Marinusson Hellen frá Bessastöðum
2 116 Maryke v.d. Berg Snotra från Håkansgården
3 114 Mike van Engelen Zelda frá Sörlatungu
4 95 Herman van Wissen Kuldi frá Skarði
5 50 Nienke Schaafsma Nátt frá Hefill
6 48 Erik Spee Ormur frá Framnesi
7 47 Pim van der Sloot Fön frá Fléttuvöllum
8 36 Nanco Lekkerkerker Fáfnir frá Reykjavík
9 6 Sander Marsden Varmi von Semriach
10 76 Annefloor Bouman Kná frá Kálfsstöðum
       
V1 selectie | viergangenproef sportklasse A
1 121 Odette Nijssen Huld frá Hæli
2 110 Jaap Groven Prins frá Wetsinghe
3 106 Mieke van Vroenhoven Grímnir frá Blík
4 102 Yvonne Groven-Tol Þengill frá Ragnheiðarstöðum
5 73 Arja Schuurmans Göfgi frá Útnyrðingsstöðum
6 143 Martin Rønnestad Svartur vom Hochwald
7 101 Anita Humble Westerhuis Ogny frá Hofi
8 99 Mark Timmerman Geyfa vom Kranichtal
9 97 Eileen Sowah Valur frá Strandarhjáleigu
10 77 Christa Rike Vaðall frá Fensalir
11 71 Lisa Vermaas Eygló van ´t Hanenland
12 62 Manon de Munck Liður fra Slippen
13 141 Nils-Christian Larsen Gröndal frá Blesastöðum 1A
14 53 Marit Scheen Týr vom Schloßberg
15 52 Juliet ten Bokum Gustav frá Krá
16 40 Dayenne Vos Ganti frá Foksandi
17 32 Amy Kramers Prúður van Grintenbos
18 28 Yoni Blom Djorn frá Nýttland
19 18 Silke Kosse Barón frá Waldthorst
20 10 Eric Fokker Prins-Rolex vom Vorsenzhof
21 3 Marion Duintjer Tappi frá Lálendi
22 16 Arja Schuurmans Falur frá Skarði
       
PP1 | telgangproef sportklasse A | 100 m
1 127 Sigurður Marinusson Hellen frá Bessastöðum
2 144 Marit Scheen Ræna frá Aldenghoor
3 139 Nils-Christian Larsen Störnustaell frá Dalvik
4 2 Jennifer Meijs Myrkvi van ´t Groote Veld
5 125 Irma Schortinghuis Heljar frá Strandhólum
6 136 Sanne Ponjee Luna frá Ponjée
7 133 Britta van der Linden Valdís frá Árbæ
8 131 Stijn Rottiers Skyggnir frá Bessastöðum
9 130 Kelly Groenestijn Drífandi van de Blanke Waal
10 119 Annet van Doesburg - van Dijk Vallari frá Fitjum
11 109 Maryke v.d. Berg Snót frá Skarði
12 103 Stella Timmerman Álfadís van ´t Slingerbos
13 100 Lisa Kroon Andvari van ´t Slingerbos
14 96 Mieke van Herwijnen Ómar frá Vestri-Leirárgörðum
15 94 Matisse Brummel Klara frá Fjarkastokki
16 92 Daisy Cosijn Hamradís frá Litla-Húsið
17 89 Ralf Wohllaib Skafti von Borbeck
18 87 Belinda Bonting Sara frá Spor
19 86 Anne-Lene Holm Seifur frá Oddhóli
20 61 Noortje Grégoire - de Laat Birta frá Hofi I
21 104 Tom Buijtelaar Hausti van ´t Groote Veld
22 69 Sander Marsden Lygna frá Sunnuhvoli
23 59 Annet Kerstjens Brandur frá Flugumýri II
24 51 Herman van Wissen Gjósta frá Skarði
25 120 Irma Schortinghuis Fönix frá Strandhólum
26 44 Bo Cavens Unnar frá Blönduósi
27 43 Yves van Peteghem Björk (Zib II) van JaCoGé
28 42 Wendy van Olphen Dýri vom Kronshof
29 41 Leonie van Eijken Snerpa  -
30 36 Nanco Lekkerkerker Fáfnir frá Reykjavík
31 33 Franka Struik Húni vom Barghof
32 22 Yvonne Groven-Tol Árni Geir frá Feti
33 12 Cora Wijmans Remba frá Skógi
34 9 Marieke Roosjen Maja II from Fitjamyri
35 8 Anneke Hallebeek Lísa  -
36 4 Mathilde Nijzingh Vördis frá Aldenghoor
37 48 Erik Spee Ormur frá Framnesi
38 50 Nienke Schaafsma Nátt frá Hefill
       
V2 selectie | viergangenproef sportklasse B      
1 134 Emma van der Veer Fúga frá Breiðablik
2 123 Odette Nijssen Hjarrandi frá Aldenghoor
3 117 Rena Holthaus-Bosma Knár frá Hrauni
4 108 Stella Timmerman Gæfa frá Aldenghoor
5 93 Arja Schuurmans Lugh von der Osterhöll
6 90 Reineke De Laat Katla frá Árbæ
7 132 Mady Ann Lie Mtindur  frá Vinskap
8 98 Bram van Steen Hrannar frá Gýgjarhóli
9 91 Suzanna Sillem Prins frá Wespurt
10 84 Yvonne de Munck Ísbrá frá Keldunesi 2
11 13 Demi Brummel Erlingur van ´t Ilperveld
12 83 Bram Vervest Ísafold Flugsvinnardóttir van de Hoge Enk
13 70 Marianne Timmerman Prinsessa van ´t Slingerbos
14 54 Lotte Foole Torfi frá Heiða-Faxi
15 49 Belinda Bonting Týri frá Ilper Skák
16 38 Menthe van Vierssen Ása (Árelia) vom Panoramahof
17 29 Manuela Lekkerkerker Ari frá Árbakka
18 85 Lara Margrét Jónsdóttir Örk frá Hjarðartúni
19 80 Aileen Mentink Orðheldni frá Norðurslóðum
20 66 Marion Duintjer Kjölur frá Varmalæk
21 17 Noa van den Langenberg Börkur frá Úlfsstöðum
22 82 Pim van der Sloot Mánadís frá Stjórnarhofi
23 68 Chanel Kleintjes Glói frá Þorlákshöfn
24 56 Anne-Jet White Smellur vom Murrtal
25 45 Kiki Dirix Ásta vom Brock
26 39 Cunera Rauwerda Vippa von Semriach
27 25 Katharina de Faber Bjarni von Roderath
28 24 Marleen Merkens Léttir frá Spor
29 21 Barbara Bloemen Baldinn frá Blómavali
30 15 Annefloor Bouman Gjúga frá Lálendi
31 5 Kathleen Parel Kvaran frá Korpu
32 2 Jennifer Meijs Myrkvi van ´t Groote Veld
       
T2  selectie | töltproef sportklasse A  
1 7 Joyce van Engelen Kraftur  frá Malou
2 143 Martin Rønnestad Svartur vom Hochwald
3 93 Arja Schuurmans Lugh von der Osterhöll
4 139 Nils-Christian Larsen Störnustaell frá Dalvik
5 131 Stijn Rottiers Skyggnir frá Bessastöðum
6 121 Odette Nijssen Huld frá Hæli
7 115 Frans Goetschalckx Smellur frá Leysingjastöðum
8 106 Mieke van Vroenhoven Grímnir frá Blík
9 101 Anita Humble Westerhuis Ogny frá Hofi
10 96 Mieke van Herwijnen Ómar frá Vestri-Leirárgörðum
11 85 Lara Margrét Jónsdóttir Örk frá Hjarðartúni
12 79 Jaap Groven Djákni frá Flagbjarnarholti
13 28 Yoni Blom Djorn frá Nýttland
14 72 Anne-Lene Holm Bjartur von Hof Osterkamp
15 14 Manon de Munck Straumur frá Seljabrekku
16 71 Lisa Vermaas Eygló van ´t Hanenland
17 61 Noortje Grégoire - de Laat Birta frá Hofi I
18 73 Arja Schuurmans Göfgi frá Útnyrðingsstöðum
19 58 Chris Blom Fylkir frá Sólssandaldastaðir
20 44 Bo Cavens Unnar frá Blönduósi
21 43 Yves van Peteghem Björk (Zib II) van JaCoGé
22 27 Christa Rike Glanni frá Ytri-Hofdölum
23 26 Wilma van Duuren Árvakur frá Vorsabæ II
24 13 Demi Brummel Erlingur van ´t Ilperveld
25 10 Eric Fokker Prins-Rolex vom Vorsenzhof
26 1 Anne-Jet White Silfri frá Hákoti
27 33 Franka Struik Húni vom Barghof
       
T1  selectie | töltproef sportklasse A  
1 113 Mike van Engelen Ernir  frá Malou
2 102 Yvonne Groven-Tol Þengill frá Ragnheiðarstöðum
3 99 Mark Timmerman Geyfa vom Kranichtal
4 78 Kaarina Metz Ægir frá Móbergi
5 62 Manon de Munck Liður fra Slippen
6 53 Marit Scheen Týr vom Schloßberg
7 52 Juliet ten Bokum Gustav frá Krá
8 104 Tom Buijtelaar Hausti van ´t Groote Veld
9 141 Nils-Christian Larsen Gröndal frá Blesastöðum 1A
10 41 Leonie van Eijken Snerpa  -
11 37 Kirsten Valkenier Litli-Dagur fra Teland
12 32 Amy Kramers Prúður van Grintenbos
13 16 Arja Schuurmans Falur frá Skarði
14 3 Marion Duintjer Tappi frá Lálendi
15 77 Christa Rike Vaðall frá Fensalir
       
P2 | speedpass | 100 m      
1 137 Stijn Rottiers Vera frá Bransstö∂um
2 2 Jennifer Meijs Myrkvi van ´t Groote Veld
3 136 Sanne Ponjee Luna frá Ponjée
4 133 Britta van der Linden Valdís frá Árbæ
5 127 Sigurður Marinusson Hellen frá Bessastöðum
6 119 Annet van Doesburg - van Dijk Vallari frá Fitjum
7 116 Maryke v.d. Berg Snotra från Håkansgården
8 107 Lara Margrét Jónsdóttir Zelda frá Sörlatungu
9 103 Stella Timmerman Álfadís van ´t Slingerbos
10 92 Daisy Cosijn Hamradís frá Litla-Húsið
11 88 Nanco Lekkerkerker Gandur von Borbeck
12 86 Anne-Lene Holm Seifur frá Oddhóli
13 76 Annefloor Bouman Kná frá Kálfsstöðum
14 47 Pim van der Sloot Fön frá Fléttuvöllum
15 42 Wendy van Olphen Dýri vom Kronshof
16 22 Yvonne Groven-Tol Árni Geir frá Feti
17 12 Cora Wijmans Remba frá Skógi
18 4 Mathilde Nijzingh Vördis frá Aldenghoor
19 11 Leonie Ringers Gáta frá Fitjum
20 9 Marieke Roosjen Maja II from Fitjamyri
21 6 Sander Marsden Varmi von Semriach
22 35 Charlotte White Elja vom Waldhof
23 95 Herman van Wissen Kuldi frá Skarði
       
T4  selectie | töltproef sportklasse B  
1 129 Saar Veneman Visna van ´t Groote Veld
2 144 Marit Scheen Ræna frá Aldenghoor
3 89 Ralf Wohllaib Skafti von Borbeck
4 30 Eva Beun Laxa von Borbeck
5 68 Chanel Kleintjes Glói frá Þorlákshöfn
6 135 Emma van der Veer Jónatan frá Breiðablik
7 130 Kelly Groenestijn Drífandi van de Blanke Waal
8 111 Kirsten van Goor Tindur frá Grótti
9 54 Lotte Foole Torfi frá Heiða-Faxi
10 42 Wendy van Olphen Dýri vom Kronshof
11 100 Lisa Kroon Andvari van ´t Slingerbos
12 88 Nanco Lekkerkerker Gandur von Borbeck
13 80 Aileen Mentink Orðheldni frá Norðurslóðum
14 65 Franka Struik Drottning 1 vom Rappenhof
15 59 Annet Kerstjens Brandur frá Flugumýri II
16 55 Kirsten Valkenier Árdís fra Teland
17 4 Mathilde Nijzingh Vördis frá Aldenghoor
18 7 Joyce van Engelen Kraftur  frá Malou
       
T3  selectie | töltproef sportklasse B  
1 82 Pim van der Sloot Mánadís frá Stjórnarhofi
2 132 Mady Ann Lie Mtindur  frá Vinskap
3 110 Jaap Groven Prins frá Wetsinghe
4 83 Bram Vervest Ísafold Flugsvinnardóttir van de Hoge Enk
5 75 Anjo Blom Gráni van de Logtenburg
6 98 Bram van Steen Hrannar frá Gýgjarhóli
7 97 Eileen Sowah Valur frá Strandarhjáleigu
8 91 Suzanna Sillem Prins frá Wespurt
9 46 Kaarina Metz Bragi frá Ytri-Skógum
10 64 Eva Beun Ljóra von Borbeck
11 40 Dayenne Vos Ganti frá Foksandi
12 39 Cunera Rauwerda Vippa von Semriach
13 70 Marianne Timmerman Prinsessa van ´t Slingerbos
14 69 Sander Marsden Lygna frá Sunnuhvoli
15 60 Leonie Ringers Tófa von der Igelsburg
16 34 Serina Geurtsen Magnús frá Hinriksstöðum
17 25 Katharina de Faber Bjarni von Roderath
18 22 Yvonne Groven-Tol Árni Geir frá Feti
19 21 Barbara Bloemen Baldinn frá Blómavali
20 15 Annefloor Bouman Gjúga frá Lálendi
21 66 Marion Duintjer Kjölur frá Varmalæk
22 56 Anne-Jet White Smellur vom Murrtal
23 38 Menthe van Vierssen Ása (Árelia) vom Panoramahof
24 45 Kiki Dirix Ásta vom Brock
25 134 Emma van der Veer Fúga frá Breiðablik
26 19 Myrte van Kamp Mörk frá Fléttuvöllum
27 24 Marleen Merkens Léttir frá Spor
28 49 Belinda Bonting Týri frá Ilper Skák
29 23 Elske Olthof Eilimi frá Spló
30 67 Pim van der Sloot Mynt frá Fléttuvöllum
31 5 Kathleen Parel Kvaran frá Korpu