T1 - Töltproef - Selectie  
     
1 Marion Duintjer [Volwassenen] / Tappi frá Lálendi 6,23
    6,3 - 6,2 - 6,2 - 6,2 - 6,5
2 Arja Schuurmans [Volwassenen] / Falur frá Skarði 6,2
    6,0 - 6,2 - 6,3 - 6,2 - 6,2
3 Bert den Uijl [Volwassenen] / Thor van de Hondstongen 6,17
    5,7 - 7,0 - 6,3 - 6,2 - 6,0
4 Jin van Werven [Jeugdigen] / Dímon frá Hofsstöðum, Garðabæ 5,77
    5,7 - 5,7 - 5,8 - 5,8 - 5,8
5 Kaarina Metz [Volwassenen] / Ægir frá Móbergi 5,5
    5,7 - 5,3 - 5,8 - 5,3 - 5,5
     
     
T2 - Töltproef - Selectie  
     
1 Lisa Vermaas [Volwassenen] / Eygló van ´t Hanenland 6,4
    6,4 - 6,4 - 6,4 - 6,3 - 6,4
2 Jin van Werven [Jeugdigen] / Greipur frá Móskógum 5,9
    5,9 - 5,9 - 5,9 - 6,3 - 5,8
     
     
T3 - Töltproef - Selectie  
     
1 Eileen Sowah [Volwassenen] / Þengill frá Ragnheiðarstöðum 5,77
    6,0 - 5,8 - 5,7 - 5,7 - 5,8
2 Robin Riphagen [Junioren] / Katla frá Wetsinghe 5,27
    5,3 - 5,3 - 5,3 - 4,8 - 5,2
3 Renee Snoek [Volwassenen] / Þota frá Enni 5,2
    4,7 - 4,7 - 5,7 - 5,2 - 6,0
4 Irene Steringa-de Vries [Volwassenen] / Hrafn frá Fjós Héri 5
    5,0 - 4,5 - 5,2 - 5,2 - 4,8
4 Elske Olthof [Volwassenen] / Eilimi frá Spló 5
    5,3 - 5,0 - 5,2 - 4,0 - 4,8
6 Anne-Jet White [Volwassenen] / Smellur vom Murrtal 4,93
    4,8 - 4,7 - 5,0 - 5,5 - 5,0
6 Annetje  van Praag Sigaar  [Erwachsene] / Hrefna fra Roan 4,93
    5,0 - 4,7 - 5,3 - 5,0 - 4,8
8 Kaarina Metz [Volwassenen] / Bragi frá Ytri-Skógum 4,9
    5,3 - 4,7 - 5,2 - 4,8 - 4,7
9 Marij Marsden [Volwassenen] / Lygna frá Sunnuhvoli 4,6
    4,5 - 4,2 - 4,8 - 4,5 - 4,8
10 Marleen Merkens [Volwassenen] / Léttir frá Spor 4,57
    4,7 - 4,3 - 4,7 - 4,5 - 4,5
10 Eva Beun [Volwassenen] / Ljóra von Borbeck 4,57
    4,5 - 4,7 - 4,2 - 4,5 - 5,0
12 Herman van Wissen [Volwassenen] / Kuldi frá Skarði 4,4
    4,5 - 2,0 - 4,8 - 4,2 - 4,5
13 Nanco Lekkerkerker [Volwassenen] / Gandur von Borbeck 4,37
    4,5 - 4,5 - 4,0 - 4,3 - 4,3
14 Manuela Lekkerkerker [Volwassenen] / Ari frá Árbakka 4,1
    4,0 - 4,3 - 3,8 - 4,0 - 4,7
     
     
T4 - Töltproef - Selectie  
     
1 Demi Brummel [Junioren] / Erlingur van ´t Ilperveld 5,77
    4,5 - 5,8 - 6,3 - 5,6 - 5,9
2 Eva Beun [Volwassenen] / Laxa von Borbeck 5,47
    5,5 - 5,4 - 5,4 - 5,5 - 5,6
3 Esmee Versteeg [Jeugdigen] / Halldís frá Litla-Húsið 5,43
    5,5 - 5,0 - 5,3 - 5,6 - 5,5
4 Jamila Brummel-de Bruyn [Volwassenen] / Flipi frá Ilper Skák 4,97
    4,9 - 4,9 - 5,1 - 4,8 - 5,1
5 Irene Steringa [Volwassenen] / Söngur de La Turbie 4,9
    4,6 - 5,0 - 4,6 - 5,3 - 5,1
6 Imre Otter [Jeugdigen] / Vördis frá Aldenghoor 4,77
    5,4 - 4,5 - 0,0 - 4,9 - 4,9
     
     
T5 - Töltproef - Selectie  
     
1 Yvonne Groven-Tol [Volwassenen] / Álfadís van ´t Ilperveld 5,43
    5,3 - 5,8 - 5,5 - 5,5 - 5,3
2 Ella Groothuis [Volwassenen] / Skruggur   5,17
    5,3 - 4,9 - 5,3 - 5,5 - 4,8
3 Jet van de Hoeve [Jeugdigen] / Sparta frá Strandhólum 4,43
    4,5 - 4,3 - 3,8 - 4,5 - 4,5
4 Francien Kamp [Volwassenen] / Bósi frá Hofi 3,33
    3,5 - 2,0 - 4,3 - 2,5 - 4,0
     
     
T6 - Töltproef - Selectie  
     
1 Aileen Mentink [Jeugdigen] / Orðheldni frá Norðurslóðum 5,3
    5,3 - 5,3 - 5,3 - 5,0 - 5,3
2 Rena Holthaus-Bosma [Volwassenen] / Knár frá Hrauni 4,77
    4,5 - 4,8 - 5,0 - 5,5 - 4,5
3 Jaap Groven [Volwassenen] / Þokkadís frá Flagbjarnarholti 4,37
    3,5 - 4,5 - 4,5 - 4,3 - 4,3
     
     
V1 - Viergangenproef - Selectie  
     
1 Jin van Werven [Jeugdigen] / Dímon frá Hofsstöðum, Garðabæ 6,2
    6,0 - 6,3 - 6,2 - 6,2 - 6,2
2 Arja Schuurmans [Volwassenen] / Falur frá Skarði 6,13
    6,3 - 6,1 - 6,3 - 6,0 - 6,0
3 Lisa Vermaas [Volwassenen] / Eygló van ´t Hanenland 5,93
    6,0 - 5,7 - 6,0 - 5,9 - 5,9
4 Marion Duintjer [Volwassenen] / Tappi frá Lálendi 5,73
    5,7 - 5,7 - 5,8 - 5,5 - 5,9
     
     
V2 - Viergangenproef - Selectie  
     
1 Paulien Alberts [Volwassenen] / Skjóni   5,8
    6,0 - 5,9 - 5,7 - 5,6 - 5,8
2 Marieke Weber [Volwassenen] / Blíðfari frá Vefgrund 5,73
    5,9 - 5,9 - 5,7 - 5,6 - 5,6
3 Jaap Groven [Volwassenen] / Prins frá Wetsinghe 5,67
    5,8 - 5,4 - 5,4 - 5,8 - 5,8
4 Renee Snoek [Volwassenen] / Þota frá Enni 5,6
    5,7 - 5,3 - 5,7 - 5,4 - 5,7
5 Kaarina Metz [Volwassenen] / Ægir frá Móbergi 5,57
    5,9 - 5,5 - 5,6 - 5,4 - 5,6
6 Pim van der Sloot [Volwassenen] / Mánadís frá Stjórnarhofi 5,53
    5,5 - 5,7 - 5,4 - 5,7 - 5,4
6 Rena Holthaus-Bosma [Volwassenen] / Knár frá Hrauni 5,53
    5,6 - 4,9 - 5,7 - 5,5 - 5,5
8 Manuela Lekkerkerker [Volwassenen] / Ari frá Árbakka 5,5
    5,5 - 5,2 - 5,6 - 5,4 - 5,7
8 Irene Steringa [Volwassenen] / Söngurde La Turbie 5,5
    5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,6 - 5,5
10 Anne-Jet White [Volwassenen] / Smellur vom Murrtal 5,37
    5,3 - 5,1 - 5,3 - 5,7 - 5,5
10 Mady Ann Lie [Volwassenen] / Mtindur  frá Vinskap 5,37
    5,5 - 5,2 - 5,3 - 5,5 - 5,3
12 Elske Olthof [Volwassenen] / Eilimi frá Spló 5,27
    5,5 - 5,1 - 5,1 - 5,3 - 5,4
13 Marleen Merkens [Volwassenen] / Léttir frá Spor 5,2
    5,1 - 4,9 - 5,1 - 5,4 - 5,4
14 Jet van de Hoeve [Jeugdigen] / Sparta frá Strandhólum 4,7
    4,8 - 4,7 - 4,6 - 5,0 - 4,5
15 Eva Drommel [Volwassenen] / Hera frá Strandhólum 3,8
    3,9 - 3,3 - 4,3 - 3,8 - 3,7
     
     
V3 - Viergangenproef - Selectie  
     
1 Demi Brummel [Junioren] / Erlingur van ´t Ilperveld 5,5
    5,6 - 5,3 - 5,7 - 5,6 - 5,3
2 Susanna Sonderen / Gló frá Hofi á Höfðaströnd 5,3
    5,5 - 4,9 - 5,4 - 5,0 - 5,5
3 Francien Kamp [Volwassenen] / Bósi frá Hofi 5,27
    5,5 - 4,7 - 5,5 - 4,8 - 5,5
4 Eileen Sowah [Volwassenen] / Númi van ´t Ilperveld 5,23
    5,2 - 5,4 - 5,1 - 5,2 - 5,3
5 Esmee Versteeg [Jeugdigen] / Halldís frá Litla-Húsið 5,2
    5,5 - 5,1 - 5,2 - 5,3 - 5,1
6 Ella Groothuis [Volwassenen] / Skruggur   5,17
    5,5 - 4,7 - 5,1 - 5,4 - 5,0
7 Annetje  van Praag Sigaar  [Erwachsene] / Hrefna fra Roan 5,07
    5,1 - 5,1 - 5,0 - 5,2 - 4,9
8 Aileen Mentink [Jeugdigen] / Orðheldni frá Norðurslóðum 4,77
    4,6 - 4,4 - 4,7 - 5,0 - 5,0
     
     
F1 - Vijfgangenproef - Selectie  
     
1 Yvonne Groven-Tol [Volwassenen] / Árni Geir frá Feti 5,9
    5,9 - 5,9 - 5,6 - 6,0 - 5,9
     
     
F2 - Vijfgangenproef - Selectie  
     
1 Jeanette Santifort [Volwassenen] / Herdís van ´t Slingerbos 5,47
    5,8 - 5,4 - 5,4 - 5,6 - 5,4
1 Kirsten Valkenier [Jeugdigen] / Kveldroði frá Hásæti 5,47
    5,6 - 5,4 - 5,6 - 5,4 - 5,1
3 Leonie Ringers [Volwassenen] / Gáta frá Fitjum 5,03
    4,8 - 5,1 - 5,1 - 5,4 - 4,9
4 Nanco Lekkerkerker [Volwassenen] / Fáfnir frá Reykjavík 4,87
    4,8 - 4,8 - 5,0 - 5,3 - 4,6
5 Menthe van Vierssen [Volwassenen] / Kali frá Malborgh 4,8
    5,1 - 4,7 - 4,6 - 5,0 - 4,7
6 Maryke v.d. Berg [Volwassenen] / Snót frá Skarði 4,6
    4,6 - 4,5 - 4,3 - 4,9 - 4,7
7 Marij Marsden [Volwassenen] / Lygna frá Sunnuhvoli 4,2
    4,7 - 3,4 - 4,4 - 4,6 - 3,6
8 Nanco Lekkerkerker [Volwassenen] / Gandur von Borbeck 4,13
    4,0 - 4,5 - 3,7 - 4,2 - 4,2
9 Irene Steringa-de Vries [Volwassenen] / Hrafn frá Fjós Héri 3,9
    4,1 - 3,0 - 4,6 - 3,9 - 3,7
10 Bert den Uijl [Volwassenen] / Thor van de Hondstongen 3,83
    4,2 - 3,6 - 4,0 - 3,9 - 3,5
11 Matisse Brummel [Volwassenen] / Klara frá Fjarkastokki 3,8
    3,9 - 3,7 - 3,6 - 3,8 - 3,9
11 Imre Otter [Jeugdigen] / Vördis frá Aldenghoor 3,8
    3,4 - 3,8 - 3,6 - 4,0 - 4,7
13 Merel van Wijk [Jeugdigen] / Mardís frá Árbakka 3,23
    3,5 - 3,1 - 3,1 - 3,4 - 3,2
     
     
PP1 - Telgangproef  
     
1 Nienke Schaafsma [Volwassenen] / Nátt frá Hefill 7,46
  1st Heat 7,0 - 7,5 - 7,5 - 5,5 - 8,4"
  2nd Heat 7,5 - 7,5 - 7,5 - 5,0 - 8,7"
2 Pim van der Sloot [Volwassenen] / Fön frá Fléttuvöllum 5,38
  1st Heat 4,5 - 6,5 - 7,0 - 0,0 - 8,8"
  2nd Heat 0,0 - 6,5 - 7,0 - 0,0 - 8,6"
3 Matisse Brummel [Volwassenen] / Klara frá Fjarkastokki 2,29
  1st Heat 5,5 - 5,0 - 2,0 - 0,0 - 11,1"
  2nd Heat 5,5 - 5,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0"
4 Maryke v.d. Berg [Volwassenen] / Snót frá Skarði 1,33
  1st Heat 3,5 - 4,5 - 0,0 - 0,0 - 0,0"
  2nd Heat 0,0 - 0,0 - 4,0 - 4,0 - 0,0"
     
     
P2 - Speedpass 100m  
     
1 Herman van Wissen [Volwassenen] / Gjósta frá Skarði 8,31"
  1st Heat 8,52"
  2nd Heat 8,31"
2 Nienke Schaafsma [Volwassenen] / Nátt frá Hefill 8,42"
  1st Heat 0,00"
  2nd Heat 8,42"
3 Henni Smit [Volwassenen] / Reynir van de Grolhorst 9,69"
  1st Heat 9,69"
  2nd Heat 0,00"
4 Renee Snoek [Volwassenen] / Skýla frá Kanastöðum 9,96"
  1st Heat 9,96"
  2nd Heat 0,00"
5 Marij Marsden [Volwassenen] / Lygna frá Sunnuhvoli 12,20"
  1st Heat 0,00"
  2nd Heat 12,20"