Scroll naar beneden voor het complete overzicht!

Versie: 28-05-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

# Ruiter Paard Proeven Land
46 Agnes Engelsma Spes frá Nýttland Y1.T2, Y2.V2 NL
129 Aileen Mentink Orðheldni frá Norðurslóðum Y2.T4, Y2.V2 NL
88 Amy Kramers Prúður van Grintenbos Y1.FR1, Y1.T1, Y1.V1 NL
175 Anita Humble Westerhuis Ogny frá Hofi Y1.T2, Y1.V1 NL
193 Anjo  Blom Gráni van de Logtenburg V2.T3, Y1.V1 NL
155 Ann Savage Lipurtá frá Hóli II V2.T4, V2.V2 GB
156 Ann Savage Svartur frá Hellulandi V2.T3, V2.V2 GB
74 Anne Hiemstra Kolka frá Aldenghoor V2.F2, Y.PP1 NL
82 Anne Hiemstra Líf frá Straumalandi V2.T5, V2.V2 NL
24 Annefloor Bouman Gjúga frá Lálendi V2.T3, V2.V2 NL
39 Annefloor Bouman Kná frá Kálfsstöðum Y.P2, Y.PP1 NL
83 Annejet van Dorsser Kjarval vom Schloss Nienover V2.T3, Y2.V2 NL
84 Anne-Jet White Silfri frá Hákoti Y1.T2 NL
199 Anne-Jet White Vafi frá Fitjum V2.F2, Y.P2, Y.PP1 NL
73 Annelies Prins Sefja frá Skjóðu V2.T8, V2.V5 NL
180 Annemarie  Wittebrood Hátíð frá Árbæjarhjáleigu II V2.F2, V2.T7, Y.PP1 NL
2 Annet van Doesburg - van Dijk Vallari frá Fitjum V2.F2, V2.T7, Y.PP1 NL
187 Annette  van Vollenhoven Mergur von Svaða-Kol-Kir V2.T7, V2.V3 NL
54 Anton van Kamp Fýr frá Fléttuvöllum V2.T7 NL
172 Arja Schuurmans Falur frá Skarði Y1.T1, Y1.V1 NL
174 Arja Schuurmans Göfgi frá Útnyrðingsstöðum Y1.T2, Y1.V1 NL
173 Arja Schuurmans Lugh von der Osterhöll V2.V2, Y1.T2 NL
170 Bas Cornielje Seifur frá Prestsbakka Y1.F1 NL
167 Belinda  Bonting Týri frá Ilper Skák V2.T3, V2.V2 NL
5 Bo Cavens Unnar frá Blönduósi Y.PP1, Y1.F1, Y1.T1 NL
3 Bowie Hagen Geisli frá Hólabaki V2.T5, Y2.V2 NL
9 Brigitte Stoker Huitema Bára fra Runni Fiume V2.T8, V2.V5 NL
16 Brigitte Stoker Huitema Slæpingi frá Orsakari V2.T8, V2.V5 NL
181 Britta  van der Linden Valdís frá Árbæ Y.P2, Y.PP1 NL
91 Carla Ranzijn Hylling frá Ásmundarstöðum V2.T7, V2.V5 NL
87 Charlotte White Elja vom Waldhof Y.P1, Y.P2 NL
140 Chris Blom Fylkir frá Sólssandaldastaðir Y1.T2, Y1.V1 NL
66 Christa Rike Glanni frá Ytri-Hofdölum Y1.FR1, Y1.T2, Y2.F2 NL
67 Christa Rike Vaðall frá Fensalir Y1.T1, Y1.V1 NL
143 Clarissa Travaillé Nípa frá Cudra V2.T5, Y1.FR1, Y2.V3 NL
58 Cora Wijmans Remba frá Skógi V2.F2, Y.P2, Y.PP1 NL
86 Daisy Cosijn Hamradís frá Litla-Húsið Y.P2, Y.PP1 NL
197 Daisy Cosijn Sleipnir frá Skíðbakka III V2.F2 NL
116 Dayenne Vos Ganti frá Foksandi Y1.V1 NL
40 Demi Brummel Erlingur van ´t Ilperveld Y2.T4, Y2.V2 NL
49 Demi Brummel Lúðvík frá Feti Y2.F2 NL
70 Eileen Sowah Valur frá Strandarhjáleigu Y1.V1 NL
166 Ella Groothuis Skruggur  - V2.T3, V2.V2 NL
136 Ellen van Blitterswijk Gústi góði frá Bringu Y.P2 NL
26 Elske Olthof Eilimi frá Spló V2.T3, V2.V2 NL
89 Eric Fokker Prins-Rolex vom Vorsenzhof Y1.T2, Y1.V1 NL
124 Erik Spee Flakkari frá Völundarhúsinu V2.F2 NL
117 Erik Spee Ormur frá Framnesi Y.P1, Y.P2, Y.PP1 NL
6 Eva Beun Laxa von Borbeck V2.T4 NL
12 Eva Beun Ljóra von Borbeck V2.T3 NL
121 Franka Struik Húni vom Barghof Y.PP1, Y1.F1, Y1.T2 NL
152 Franka Struik Skafti von Borbeck V2.T4, Y1.F1 NL
158 Freija  Glansdorp  Ljóri frá Efri-Rauðalæk V2.T4, V2.V2 GB
184 Hanny  van Geleuken  Svala van de Blekenbrink V2.F2, V2.T7 NL
100 Henni Smit Reynir van de Grolhorst Y.P2, Y.PP1 NL
177 Herman  van Wissen Kuldi frá Skarði Y.P1, Y.P2, Y.PP1 NL
122 Hiske Akkerman Bör z Punktur Y2.T7, Y2.V5 NL
53 Imre Otter Vördis frá Aldenghoor Y.P2, Y2.F2, Y2.T4 NL
188 Inge  Frieling Timbiltá frá Stjórnarhofi V2.T7, V2.V5 NL
50 Inge Wigbers Fjalar frá Álfsengi V2.V5 NL
60 Inge Wigbers Snorri van de Korenmolenweg V2.V5 NL
33 Ingrid Ranzijn Snerpa frá Naustum III Y.P2, Y.PP1 NL
97 Jaap Groven Djákni frá Flagbjarnarholti Y1.T2 NL
105 Jaap Groven Prins frá Wetsinghe V2.T3, Y1.V1 NL
90 Jantine Pel Skoti frá Velli II V2.T5, V2.V5 NL
144 Jemimah Adams Fjölnir frá Eyri V2.T3, V2.V2 NL
132 Jemimah Adams Háfeti frá Hurðarbaki V2.F2, Y.P2, Y.PP1 NL
142 Jemimah Adams Kolbeinn frá Efri-Rauðalæk V2.T3, V2.V2 NL
130 Jet van de Hoeve Skolla frá Niðurlandi Y2.T7, Y2.V5 NL
51 Jorien van Koten Rán frá Freyjubrá V2.T4, Y1.F1 NL
131 Joyce van Engelen Kraftur  frá Malou Y2.T4, Y2.V2 NL
95 Juliet ten Bokum Gustav frá Krá Y1.T1, Y1.V1 NL
78 Kaarina Metz Ægir frá Móbergi V2.V2, Y1.T1 NL
45 Kaarina Metz Bragi frá Ytri-Skógum V2.T3 NL
182 Karin Meist Unaður frá Fitjum V2.T8, V2.V3 DE
62 Kathleen Parel Gletting vom Lindenhof Y.P2, Y.PP1 NL
65 Kathleen Parel Kvaran frá Korpu V2.T3, V2.V2 NL
183 Kerstin  Brinkmann Lori - V2.T8, V2.V5 DE
103 Kiki Dirix Ásta vom Brock V2.T3, V2.V2 NL
11 Kirsten Valkenier Litli-Dagur fra Teland Y.PP1, Y1.F1, Y1.T1 NL
22 Kirsten van Goor Tindur frá Grótti V2.T4, V2.V2 NL
200 Lara Margrét  Jónsdóttir  Örk frá Hjarðartúni Y1.T2, Y2.V2 IS
163 Leonie  van Eijken  Snerpa Y.PP1, Y1.F1, Y1.T2 NL
19 Leonie Ringers Gáta frá Fitjum V2.F2, V2.T3, Y.PP1 NL
36 Leonie Ringers Tófa von der Igelsburg V2.T3, V2.V2 NL
13 Lisa Leereveld Dvalinn frá Nýttland Y2.T4, Y2.V3 NL
189 Lisa van der Meulen Hekla-Rún van de Meulenkamp V2.T5, V2.V3 NL
10 Lisa Vermaas Eygló van ´t Hanenland Y1.T2, Y1.V1 NL
104 Luan Verkolf Þekkur frá Hólum Y.PP1, Y2.F2, Y2.T7 NL
72 Luna Joris Bylgja  frá Malou Y2.T7, Y2.V2 NL
126 Maaike Akkerman Leikni frá Friðarstöðum Y1.FR1, Y2.T7, Y2.V3 NL
8 Manon de Munck Liður fra Slippen Y1.T1, Y2.V2 NL
161 Manon de Munck Öskubuska frá Fjós Héri Y1.T2 DE
162 Manuela Hendriks Kveldroði frá Hásæti V2.T7, V2.V5 NL
27 Manuela Lekkerkerker Ari frá Árbakka V2.T3, V2.V2 NL
141 Marianne Timmerman-Alberts Prinsessa van ´t Slingerbos V2.T3, V2.V3 NL
190 Marieke  Weber Blíðfari frá Vefgrund V2.V2 NL
75 Marieke Roosjen Maja II from Fitjamyri V2.F2, Y.P1, Y.P2, Y.PP1 NL
42 Marion Duintjer Kjölur frá Varmalæk V2.F2 NL
32 Marion Duintjer Tappi frá Lálendi Y1.T1, Y1.V1 NL
139 Marit Scheen Týr vom Schloßberg Y1.T1, Y1.V1 NL
168 Marjolein  Strikkers Spjót frá Fitjum Y.P1, Y.P2 NL
44 Marjolein Eekhof Eldur fan 't Westein V2.T7, V2.V5 NL
77 Mark Timmerman Geyfa vom Kranichtal Y1.T2, Y1.V1 NL
20 Marlous Wester Gjálp frá Árbakka V2.T5, Y2.V3 NL
178 Maryke  van den Berg Lukka frá Cudra Y.P1, Y.P2 NL
179 Maryke  van den Berg Snót frá Skarði V2.F2, Y.PP1 NL
81 Mathilde Nijzingh Darri frá Kolhar V2.T8, Y2.V5 NL
80 Matisse Brummel Klara frá Fjarkastokki V2.F2, Y.PP1 NL
85 Matisse Brummel Kóróna frá Fitjum V2.T3 NL
15 Menthe van Vierssen Ása (Árelia) vom Panoramahof V2.T5, V2.V3 NL
94 Merel Maas Ýra van ´t Schermereylandt V2.T8, V2.V5 NL
192 Merel van Wijk Mardís frá Árbakka Y1.FR1, Y2.F2, Y2.T7 NL
92 Michelle van Blitterswijk Hringur frá Fossi Y.PP1, Y1.F1 NL
164 Mieke  Roelse Jódís frá Keldulandi  V2.T5, V2.V5 NL
107 Mieke van Herwijnen Ómar frá Vestri-Leirárgörðum Y1.F1, Y1.T2 NL
153 Mike Adams Kafteinn fra Kommu Y.P2, Y.PP1, Y1.F1 GB
115 Mike van Engelen Ernir  frá Malou Y1.T1 NL
118 Mike van Engelen Starkarður frá Stóru-Gröf ytri V2.F2, Y.PP1 NL
120 Mike van Engelen Zelda frá Sörlatungu Y.P1 NL
25 Miriam van den Brand Snotur frá Strandhólum V2.V5, Y.P2 NL
146 Mirjam Scholte Gleði van ´t Ilperveld V2.T7 NL
30 Myrte van Kamp Gró frá Fléttuvöllum V2.T3, V2.V2 NL
35 Myrte van Kamp Mörk frá Fléttuvöllum V2.T5 NL
34 Myrthe-Merel Scholte Svartur van ´t Ilperveld V2.T5, V2.V3 NL
157 Nadine  Kunkel  Kjarkur frá Efri-Rauðalæk V2.T3, V2.V2 GB
4 Nanco Lekkerkerker Fáfnir frá Reykjavík V2.F2, Y.P1, Y.PP1 NL
17 Nanco Lekkerkerker Gandur von Borbeck V2.F2, V2.T4, Y.P2 NL
191 Naomi Luder Rýger frá Wespurt V2.V5 NL
165 Nicolette   Snijders Hrímnir frá Arnarvatni V2.T8, V2.V5 NL
99 Nienke Schaafsma Nátt frá Hefill Y.PP1 NL
185 Noa van den Langenberg Börkur frá Úlfsstöðum V2.V2 NL
68 Noortje Grégoire - de Laat Birta frá Hofi I V2.T4, Y.PP1, Y1.F1 NL
119 Odette Nijssen Gjafar von Aegidienberg V2.T3, V2.V2 NL
186 Odette Nijssen Hjarrandi frá Aldenghoor V2.V2 NL
114 Odette Nijssen Huld frá Hæli Y1.T1, Y1.V1 NL
110 Paula van Diemen June Töfradís frá Dieösters V2.T7, V2.V5 NL
52 Pim van der Sloot Fön frá Fléttuvöllum Y.P1, Y.P2 NL
57 Pim van der Sloot Mánadís frá Stjórnarhofi V2.V2 NL
64 Pim van der Sloot Mynt frá Fléttuvöllum V2.F2, V2.T3 NL
202 Pim van der Sloot Væn frá Skoti V2.F2 NL
93 Raéle Harms Glæsir frá Stóra-Vatnsskarði Y2.F2, Y2.T7 NL
31 Regina Plate Baldinn frá Sólssandaldastaðir V2.T7, V2.V5 DE
150 Reineke De Laat Katla frá Árbæ V2.V2 NL
41 Rena Holthaus-Bosma Knár frá Hrauni V2.T3, V2.V2 NL
47 Rena Holthaus-Bosma Seifur frá Hrauni V2.F2, V2.T7 NL
171 Renee  Snoek-Vlek Þota frá Enni V2.T3, V2.V2 NL
194 Roaske Kompagne Adam frá Efri-Skálateigi 1 Y2.F2, Y2.T4 DE
195 Roaske Kompagne Birna frá Vorsabæ II Y2.F2, Y2.T7 DE
147 Roaske Kompagne Indía vom Schloss Nienover Y1.T1, Y2.V2 NL
148 Roaske Kompagne Ísey frá Þorkelshóli 2 V2.T3, Y2.V2 NL
1 Robin Riphagen Katla frá Wetsinghe Y2.F2, Y2.T7 NL
37 Saar Veneman Visna van ´t Groote Veld V2.T4 NL
21 Sander Marsden Lygna frá Sunnuhvoli Y.P1, Y.P2, Y.PP1 NL
29 Sander Marsden Varmi von Semriach Y.P1, Y.P2, Y.PP1, Y2.F2 NL
56 Sander van der Meijs Sprettur frá Strandhólum V2.T8, V2.V5 NL
23 Serina Geurtsen Magnús frá Hinriksstöðum V2.F2, V2.T3 NL
108 Sigurður Marinusson Frabín frá Fornusöndum V2.T4, Y.PP1, Y1.F1 NL
204 Sigurður Marinusson Hellen frá Bessastöðum Y.P1, Y.P2 IS
63 Silke Kosse Barón frá Waldthorst V2.V2 NL
198 Stella Timmerman Álfadís van ´t Slingerbos V2.F2, Y.P2, Y.PP1 NL
138 Stella Timmerman Gæfa frá Aldenghoor V2.T4, V2.V3 NL
203 Stijn   Rottiers Skyggnir frá Bessastöðum V2.F2, Y.P2, Y.PP1, Y1.T2 BE
134 Suzanna Sillem Prins frá Wespurt V2.T3, V2.V2 NL
151 Suzanna Sillem Skuggsjá van de Zonzoeker V2.T7 NL
113 Tom Buijtelaar Hausti van ´t Groote Veld Y.PP1, Y1.F1, Y1.T2 NL
159 Torben  Rees Pipar frá Fölskvi V2.T3, V2.V2 GB
7 Valerie van Helvoort-Kortrijk Djásn Svartursdóttir frá Lálendi Y1.T1, Y1.V1 NL
169 Wilma van Duuren Árvakur frá Vorsabæ II Y1.T2 NL
160 Yoni Blom Djorn frá Nýttland Y1.T2 NL
137 Yves van Peteghem Björk (Zib II) van JaCoGé Y1.F1, Y1.T2 NL
133 Yves van Peteghem Sleipnir frá Kverná Y1.T1, Y1.V1 NL
43 Yvonne de Munck Ísbrá frá Keldunesi 2 V2.T3, V2.V2 NL
96 Yvonne Groven-Tol Árni Geir frá Feti V2.T3, Y.PP1, Y1.F1 NL
101 Yvonne Groven-Tol Dimmi frá Flagbjarnarholti V2.T3, V2.V2 NL
79 Zoë Adriaanse Ísafold van de Hoge Bomen Y2.T7, Y2.V3 NL
61 Zwana de Vries-Otter Glæsa frá Wyler V2.T8, V2.V5, Y1.FR1 NL