indoor uitslagen

V2.T3 - Töltproef - Preliminary Round  
1 Indra Strodt [Jeugdklasse] / Stubbur vom Ottenhausener Hof 5.73
    5.7 - 5.8 - 5.7 
2 Annika Groothuis [Volwassenen] / Frú-Blesa frá Horne 5.37
    5.3 - 5.5 - 5.3 
3 Jeanette Santifort [Volwassenen] / Herdis van 't Slingerbos 5.27
    5.5 - 5.0 - 5.3 
4 Kirsten Valkenier [Jeugdklasse] / Kveldroði frá Hásæti 5.07
    5.2 - 4.8 - 5.2 
     
V2.T5 - Töltproef - Preliminary Round  
1 Anneke Moltzer [Volwassenen] / Rún frá Lálendi 5.77
    6.0 - 5.5 - 5.8 
2 Ella Groothuis [Volwassenen] / Skruggur   5.20
    5.3 - 5.0 - 5.3 
3 Lisa van der Meulen [Volwassenen] / Hekla-Rún van de Meulenkamp 4.80
    4.8 - 4.8 - 4.8
4 Floortje van de Reep [Jeugdklasse] / Adam frá Efri-Skálateigi 1 4.70
    4.8 - 4.5 - 4.8 
     
V2.T6 - Töltproef - Preliminary Round  
1 Agnes Engelsma [Volwassenen] / Spes frá Nýttland 5.97
    6.3 - 5.3 - 6.3 
2 Imre Otter [Jeugdklasse] / Vördis frá Aldenghoor 5.43
    5.5 - 5.5 - 5.3 
3 Jin van Werven [Jeugdklasse] / Greipur frá Móskógum 5.20
    5.3 - 4.8 - 5.5 
4 Clarissa Travaillé [Jeugdklasse] / Nípa frá Cudra 4.70
    5.0 - 4.3 - 4.8 
     
V2.T7 - Töltproef - Preliminary Round  
1 Nynke Horjus [Volwassenen] / Punktur frá Vogum 5.87
    5.8 - 6.0 - 5.8 
2 Anne Holthaus [Volwassenen] / Selja frá Hrauni 5.63
    5.8 - 5.3 - 5.8 
3 Myrthe-Merel Scholte [Volwassenen] / Svartur van ´t Ilperveld 5.20
    5.3 - 5.3 - 5.0 
4 Judith van Ekeren [Volwassenen] / Kári vom Eichenhof 2 4.77
    5.3 - 4.5 - 4.5 
5 Mirjam Scholte [Volwassenen] / Gleði van ´t Ilperveld 4.63
    4.3 - 4.8 - 4.8 
6 Hanny van Geleuken [Volwassenen] / Svala van de Blekenbrink 4.60
    4.5 - 5.0 - 4.3 
7 Desiree Zoon [Volwassenen] / Vængur frá Skjalaritara 4.20
    3.5 - 4.8 - 4.3 
     
J2.T7 - Töltproef - Preliminary Round  
1 Kirsten Valkenier [Jeugdklasse] / Meyja frá Álfhólum 5.50
    5.5 - 5.5 - 5.5 
2 Marlous Wester [Jeugdklasse] / Gjálp frá Árbakka 5.30
    5.3 - 5.3 - 5.3 
3 Rinske Engelsma [Jeugdklasse] / Smellur vom Murrtal 5.27
    5.5 - 5.3 - 5.0
4 Merel van Wijk [Jeugdklasse] / Mardís frá Árbakka 4.63
    4.8 - 4.3 - 4.8 
5 Charlotte den Hartog [Jeugdklasse] / Hástígur frá Þrastarsöng 4.53
    4.8 - 4.0 - 4.8 
6 Indra Strodt [Jeugdklasse] / Fenja   4.43
    4.5 - 4.3 - 4.5 
7 Maaike Akkerman [Jeugdklasse] / Leikni frá Friðarstöðum 4.33
    4.5 - 4.0 - 4.5 
8 Anna van Unen [Jeugdklasse] / Houdini frá Dilaska 4.10
    4.5 - 3.8 - 4.0 
9 Maureen van Ekeren [Jeugdklasse] / Tryllingur van Erve Gunnink 4.00
    4.5 - 4.5 - 3.0 
     
V2.T8 - Töltproef - Preliminary Round  
1 Rena Holthaus-Bosma [Volwassenen] / Seifur frá Hrauni 5.93
    5.8 - 6.0 - 6.0 
2 Regina Plate [Volwassenen] / Baldinn frá Sólssandaldastaðir 5.33
    5.5 - 5.5 - 5.0 
3 Esther Greutink [Jeugdklasse] / Bragi vom Sophienhof 5.30
    5.3 - 5.3 - 5.3
4 Aileen Mentink [Jeugdklasse] / Orðheldni frá Norðurslóðum 5.10
    5.0 - 5.5 - 4.8 
5 Meike de Graaf [Jeugdklasse] / Vafi frá Fitjum 5.03
    4.8 - 5.5 - 4.8 
5 Annelies Prins [Volwassenen] / Sefja frá Skjóðu 5.03
    5.3 - 5.3 - 4.5
7 Marjolein Eekhof [Volwassenen] / Eldur fan 't Westein 4.97
    4.8 - 5.3 - 4.8 
8 Karin Meist [Volwassenen] / Unaður frá Fitjum 4.93
    5.0 - 5.0 - 4.8 
8 Melissa Hoogendoorn [Volwassenen] / Venus von Ascherloh 4.93
    4.8 - 5.0 - 5.0 
10 Sarah Guerra [Jeugdklasse] / Vaka van ´t Ilperveld 4.47
    4.3 - 4.8 - 4.3 
11 Mare Slump [Jeugdklasse] / Gaya frá Liberté 4.37
    4.0 - 5.3 - 3.8 
12 Silvia Korn [Volwassenen] / Ýringur frá Friðarstöðum 4.10
    4.5 - 3.8 - 4.0 
12 Mathilde Nijzingh [Jeugdklasse] / Darri frá Kolhar 4.10
    3.8 - 4.5 - 4.0 
14 Fleur Holterman ten Hove [Jeugdklasse] / Dúkka van de Meulenkamp 4.03
    4.5 - 3.8 - 3.8 
15 Jet van de Hoeve [Jeugdklasse] / Elja frá Lean 3.87
    4.5 - 3.3 - 3.8 
16 Marjon van Dijk [Volwassenen] / Brenna frá Liberté 3.67
    3.5 - 4.0 - 3.5 
17 Jilles de Vries [Jeugdklasse] / Fengur frá Kjóastöðum II 3.37
    3.3 - 4.0 - 2.8 
18 Myrthe Seldenrijk [Jeugdklasse] / Skeggi frá Maitiid 2.37
    1.0 - 3.3 - 2.8
     
J2.V2 - Viergangenproef - Preliminary Round  
1 Jin van Werven [Jeugdklasse] / Greipur frá Móskógum 5.90
    5.7 - 6.2 - 5.8 
2 Kirsten Valkenier [Jeugdklasse] / Meyja frá Álfhólum 5.60
    5.6 - 5.6 - 5.6 
3 Indra Strodt [Jeugdklasse] / Stubbur vom Ottenhausener Hof 5.27
    5.2 - 5.7 - 4.9 
     
     
V2.V3 - Viergangenproef - Preliminary Round  
1 Ella Groothuis [Volwassenen] / Skruggur   5.37
    5.6 - 5.4 - 5.1 
2 Annika Groothuis [Volwassenen] / Frú-Blesa frá Horne 5.33
    5.2 - 5.6 - 5.2 
3 Anneke Moltzer [Volwassenen] / Rún frá Lálendi 5.27
    5.2 - 5.2 - 5.4 
4 Lisa van der Meulen [Volwassenen] / Hekla-Rún van de Meulenkamp 4.93
    4.9 - 5.2 - 4.7 
4 Clarissa Travaillé [Jeugdklasse] / Nípa frá Cudra 4.93
    5.0 - 5.0 - 4.8 
6 Merel van Wijk [Jeugdklasse] / Mardís frá Árbakka 4.80
    4.9 - 4.9 - 4.6 
     
V2.V5 - Viergangenproef - Preliminary Round  
1 Rena Holthaus-Bosma [Volwassenen] / Seifur frá Hrauni 5.73
    5.8 - 5.8 - 5.6 
2 Regina Plate [Volwassenen] / Baldinn frá Sólssandaldastaðir 5.17
    5.1 - 5.4 - 5.0 
3 Annelies Prins [Volwassenen] / Sefja frá Skjóðu 5.13
    5.3 - 5.3 - 4.8 
4 Anne Holthaus [Volwassenen] / Selja frá Hrauni 4.97
    5.3 - 4.6 - 5.0 
5 Marjolein Eekhof [Volwassenen] / Eldur fan 't Westein 4.93
    4.9 - 5.0 - 4.9
5 Karin Meist [Volwassenen] / Unaður frá Fitjum 4.93
    5.0 - 5.0 - 4.8 
7 Desiree Zoon [Volwassenen] / Vængur frá Skjalaritara 4.50
    4.3 - 4.9 - 4.3 
8 Marjon van Dijk [Volwassenen] / Brenna frá Liberté 3.67
    3.6 - 4.3 - 3.1 
     
J2.V5 - Viergangenproef - Preliminary Round  
1 Rinske Engelsma [Jeugdklasse] / Smellur vom Murrtal 5.43
    5.4 - 5.6 - 5.3 
2 Aileen Mentink [Jeugdklasse] / Orðheldni frá Norðurslóðum 5.10
    5.1 - 5.1 - 5.1 
2 Marlous Wester [Jeugdklasse] / Gjálp frá Árbakka 5.10
    4.9 - 5.3 - 5.1 
4 Meike de Graaf [Jeugdklasse] / Vafi frá Fitjum 5.03
    4.9 - 5.3 - 4.9 
5 Maureen van Ekeren [Jeugdklasse] / Tryllingur van Erve Gunnink 4.67
    4.9 - 5.3 - 3.8 
6 Imre Otter [Jeugdklasse] / Huginn frá Fléttuvöllum 4.47
    4.0 - 4.9 - 4.5 
7 Amy Honingh [Jeugdklasse] / Gylfi van den Dam 4.43
    4.1 - 4.9 - 4.3 
8 Anna van Unen [Jeugdklasse] / Houdini frá Dilaska 4.17
    4.4 - 4.6 - 3.5 
9 Jilles de Vries [Jeugdklasse] / Fengur frá Kjóastöðum II 4.00
    4.0 - 4.6 - 3.4 
10 Esther Greutink [Jeugdklasse] / Bragi vom Sophienhof 3.87
    3.9 - 3.9 - 3.8 
11 Fleur Holterman ten Hove [Jeugdklasse] / Dúkka van de Meulenkamp 3.83
    4.0 - 4.4 - 3.1 
12 Mathilde Nijzingh [Jeugdklasse] / Darri frá Kolhar 3.80
    3.5 - 4.3 - 3.6 
13 Maaike Akkerman [Jeugdklasse] / Leikni frá Friðarstöðum 3.57
    3.4 - 3.3 - 4.0 
14 Kirsten Valkenier [Jeugdklasse] / Röðull Ifli   3.43
    3.3 - 4.0 - 3.0 
15 Sarah Guerra [Jeugdklasse] / Vaka van ´t Ilperveld 3.33
    3.1 - 3.6 - 3.3 
16 Mare Slump [Jeugdklasse] / Gaya frá Liberté 3.17
    3.0 - 3.6 - 2.9 
     
V2.F2 - Vijfgangenproef - Preliminary Round  
1 Jeanette Santifort [Volwassenen] / Herdis van 't Slingerbos 5.53
    5.4 - 5.4 - 5.8 
2 Kirsten Valkenier [Jeugdklasse] / Kveldroði frá Hásæti 5.00
    4.6 - 5.1 - 5.3 
3 Floortje van de Reep [Jeugdklasse] / Adam frá Efri-Skálateigi 1 4.40
    4.2 - 4.0 - 5.0 
4 Indra Strodt [Jeugdklasse] / Fenja   4.33
    4.1 - 4.6 - 4.3 
5 Imre Otter [Jeugdklasse] / Vördis frá Aldenghoor 4.10
    4.4 - 3.8 - 4.1 
6 Hanny van Geleuken [Volwassenen] / Svala van de Blekenbrink 3.13
    2.9 - 3.5 - 3.0 
     
X.MG - Meergangenproef  
1 Melissa Hoogendoorn [Volwassenen] / Venus von Ascherloh 5.20
    5.2 - 5.2 - 5.2 
2 Judith van Ekeren [Volwassenen] / Kári vom Eichenhof 2 4.93
    4.8 - 5.2 - 4.8 
3 Nynke Horjus [Volwassenen] / Vorsól frá Hróarsholti 4.83
    4.7 - 5.0 - 4.8 
4 Zwana de Vries-Otter [Volwassenen] / Glæsa frá Wyler 4.67
    4.3 - 5.0 - 4.7 
5 Myrthe Seldenrijk [Jeugdklasse] / Skeggi frá Maitiid 4.57
    4.7 - 5.0 - 4.0 
6 Jet van de Hoeve [Jeugdklasse] / Elja frá Lean 4.47
    4.5 - 4.7 - 4.2 
     
K.FR1 - Vlaggenrace  
1 Marlous Wester [Jeugdklasse] / Gjálp frá Árbakka 20.59"
  1st heat 49.98"
  2nd heat 20.59"
2 Agnes Engelsma [Volwassenen] / Spes frá Nýttland 22.40"
  1st heat 29.01"
  2nd heat 22.40"
3 Meike de Graaf [Jeugdklasse] / Vafi frá Fitjum 28.96"
  1st heat 0.00"
  2nd heat 28.96"
4 Anneke Moltzer [Volwassenen] / Rún frá Lálendi 29.57"
  1st heat 36.42"
  2nd heat 29.57"
5 Clarissa Travaillé [Jeugdklasse] / Nípa frá Cudra 36.16"
  1st heat 42.40"
  2nd heat 36.16"
6 Anna van Unen [Jeugdklasse] / Houdini frá Dilaska 40.36"
  1st heat 0.00"
  2nd heat 40.36"
7 Rinske Engelsma [Jeugdklasse] / Smellur vom Murrtal 45.65"
  1st heat 0.00"
  2nd heat 45.65"
8 Jilles de Vries [Jeugdklasse] / Fengur frá Kjóastöðum II 46.49"
  1st heat 0.00"
  2nd heat 46.49"
9 Merel van Wijk [Jeugdklasse] / Mardís frá Árbakka 47.65"
  1st heat 0.00"
  2nd heat 47.65"
10 Maaike Akkerman [Jeugdklasse] / Leikni frá Friðarstöðum 50.96"
  1st heat 54.73"
  2nd heat 50.96"
11 Sarah Guerra [Jeugdklasse] / Vaka van ´t Ilperveld 52.00"
  1st heat 52.00"
  2nd heat 60.34"
     
IJRN Clubkampioen Jeugd  
1 Kirsten Valkenier [Jeugdklasse]  
  Meyja frá Álfhólum  
1 Jin van Werven [Jeugdklasse]  
  Greipur frá Móskógum  
     
IJRN Clubkampioen Sportklasse  
1 Jeanette Santifort [Volwassenen] / Herdis van 't Slingerbos  
     
IJRN Clubkampioen Vrijetijdsklasse  
1 Rena Holthaus-Bosma [Volwassenen] / Seifur frá Hrauni