Gaedingakeppni uitslagen

Geadingakeppni B - selectie

   
       
1 Jin van Werven / Dímon frá Hofsstöðum, Garðabæ 7,83  
    7,9 - 7,8 - 7,8   
2 Pim van der Sloot / Gydja frá Branstödum 7,67  
    7,7 - 7,7 - 7,6   
3 Esther Greutink / Bragi von Sophienhof 7,57  
    7,7 - 7,5 - 7,5   
4 Herman van Wissen / Kuldi frá Skarði 7,5  
    7,5 - 7,6 - 7,4    
5 Eva Beun / Ljóra von Borbeck 7,4  
    7,1 - 7,5 - 7,6    
6 Ava 't Hooft / Mirra frá Lálendi 7,23  
    7,1 - 7,5 - 7,1    
7 Merel van Wijk / Brenna frá Liberté 7,13  
    7,0 - 7,2 - 7,2    
8 Maureen van Ekeren / Tryllingur van Erve Gunnik 7,1  
    7,2 - 7,2 - 6,9   
9 Anna van Unen / Houdini frá Dilaska 6,9  
    6,7 - 7,0 - 7,0   
10 Mathilde Nijzingh / Darri frá Kolhar 6,83  
    6,7 - 6,9 - 6,9   
       
       

Geadingakeppni B - finale

   
       
1 Jin van Werven / Dímon frá Hofsstöðum, Garðabæ 7,89  
  Tölt 7,8 - 7,9 - 7,9 7,87
  Draf 8,0 - 7,9 - 7,8  7,9
  Snelle tölt 7,8 - 7,9 - 7,6  7,77
  Beeld onder de ruiter 7,8 - 8,2 - 8,1  8,03
  Temperament en karakter 7,7 - 8,0 - 7,9  7,87
2 Herman van Wissen / Kuldi frá Skarði 7,52  
  Tölt 7,4 - 7,7 - 7,4   7,5
  Draf 7,4 - 7,5 - 7,4  7,43
  Snelle tölt 7,5 - 7,7 - 7,4   7,53
  Beeld onder de ruiter 7,4 - 7,9 - 7,4 7,57
  Temperament en karakter 7,3 - 7,8 - 7,6  7,57
3 Eva Beun / Ljóra von Borbeck 7,36  
  Tölt 7,1 - 7,5 - 7,7  7,43
  Draf 6,9 - 7,0 - 7,2  7,03
  Snelle tölt 7,1 - 7,5 - 7,6   7,4
  Beeld onder de ruiter 7,1 - 7,5 - 7,6  7,4
  Temperament en karakter 7,2 - 7,7 - 7,7   7,53
4 Merel van Wijk / Brenna frá Liberté 7,05  
  Tölt 7,2 - 6,0 - 6,9 6,7
  Draf 7,2 - 7,4 - 7,3 7,3
  Snelle tölt 7,1 - 7,1 - 6,3   6,83
  Beeld onder de ruiter 7,1 - 7,2 - 7,2   7,17
  Temperament en karakter 7,0 - 7,3 - 7,4  7,23
5 Esther Greutink / Bragi von Sophienhof 7  
  Tölt 7,6 - 7,8 - 7,7   7,7
  Draf 5,0 - 5,0 - 5,0  5
  Snelle tölt 7,3 - 7,4 - 7,2  7,3
  Beeld onder de ruiter 7,3 - 7,6 - 7,5  7,47
  Temperament en karakter 7,3 - 7,7 - 7,6  7,53
       
       

Futurity viergangen

   
       
1 Pim van der Sloot / Mánadís frá Stjórnarhofi 7,81  
       
2 Rena Holthaus-Bosma / Knár frá Hrauni 7,76  
       
       
       

Galopren

   
       
1 Kirsten Valkenier / Fjöður frá Bakka 7,75  
  1e doorgang 7,8 7,75
  2e doorgang 8,4 8,39
2 Merel van Wijk / Brenna frá Liberté 7,77  
  1e doorgang 8,5 8,47
  2e doorgang 7,8 7,77
3 Anna van Unen / Houdini frá Dilaska 10,6  
  1e doorgang 10,9 10,9
  2e doorgang 10,6 10,6
4 Mathilde Nijzingh / Darri frá Kolhar 13,4  
  1e doorgang 0 0
  2e doorgang 13,4 13,4
       
       

Gæðingakeppni A - selectie

   
       
1 Marion Duintjer / Kjölur frá Varmalæk 7,9  
    8,00 - 7,80 - 7,90 7,9
2 Leonie Ringers / Gáta frá Fitjum 7,867  
    7,90 - 7,80 - 7,90 7,867
3 Jeanette Santifort / Herdís van 't Slingerbos 7,8  
    7,70 - 7,80 - 7,90 7,8
3 Herman van Wissen / Gjósta frá Skarði 7,8  
    7,70 - 7,90 - 7,80  7,8
5 Reineke de Laat / Valdís frá Árbæ 7,6  
    7,70 - 7,60 - 7,50  7,6
6 Maryke v.d. Berg / Snót frá Skarði 7,533  
    7,40 - 7,50 - 7,70 7,533
6 Henni Smit / Reynir van de Grolhorst 7,533  
    7,50 - 7,50 - 7,60  7,533
8 Desiree Zoon / Vængur frá Skjalaritara 6,967  
    7,00 - 7,10 - 6,80   6,967
9 Esther Borssen / Joppa-Skjóna frá Lexkesveer 6,5  
    6,60 - 6,80 - 6,10   6,5
       
       

Gæðingakeppni A - finale

   
       
1 Herman van Wissen / Gjósta frá Skarði 7,833  
  Tölt 7,60 - 7,70 - 7,60 7,633
  Draf 7,30 - 7,50 - 7,50  7,433
  Telgang 8,40 - 8,50 - 8,60  8,5
  Temperament en karakter 7,90 - 8,00 - 8,10 8
  Beeld onder de ruiter 7,70 - 7,50 - 7,60 7,6
2 Marion Duintjer / Kjölur frá Varmalæk 7,746  
  Tölt 7,50 - 7,80 - 7,50 7,6
  Draf 7,90 - 8,00 - 7,90  7,933
  Telgang 7,80 - 7,60 - 7,50 7,633
  Temperament en karakter 7,60 - 7,80 - 7,80  7,733
  Beeld onder de ruiter 7,80 - 7,90 - 7,80  7,833
3 Leonie Ringers / Gáta frá Fitjum 7,693  
  Tölt 7,50 - 7,50 - 7,60  7,533
  Draf 7,50 - 7,70 - 7,60  7,6
  Telgang 8,10 - 7,80 - 7,50  7,8
  Temperament en karakter 7,80 - 7,90 - 7,7  7,8
  Beeld onder de ruiter 7,70 - 7,80 - 7,70  7,733
4 Reineke de Laat / Valdís frá Árbæ 7,633  
  Tölt 7,40 - 7,80 - 7,50 7,567
  Draf 7,60 - 7,70 - 7,70  7,667
  Telgang 7,70 - 7,60 - 7,60  7,633
  Temperament en karakter 7,40 - 7,70 - 7,80  7,633
  Beeld onder de ruiter 7,60 - 7,70 - 7,70  7,667
5 Jeanette Santifort / Herdís van 't Slingerbos 7,62  
  Tölt 7,50 - 7,60 - 7,90  7,667
  Draf 7,50 - 7,60 - 7,40   7,5
  Telgang 7,60 - 7,50 - 7,30  7,467
  Temperament en karakter 7,60 - 7,70 - 7,90  7,733
  Beeld onder de ruiter 7,60 - 7,70 - 7,90 7,733
       
       

Vlaggenrace

   
       
1 Mathilde Nijzingh / Darri frá Kolhar 18,750"  
  1st heat 18,75"  
  2nd heat 0,00"  
2 Kirsten Valkenier / Fjöður frá Bakka 38,600"  
  1st heat 0,00"  
  2nd heat 38,60"  
3 Anna van Unen / Houdini frá Dilaska 42,940"  
  1st heat 0,00"  
  2nd heat 42,94"  
       
       

Speedpass 100m

   
       
1 Herman van Wissen / Gjósta frá Skarði 8,930"  
  1st Heat 0,00"  
  2nd Heat 8,93"  
2 Maryke v.d. Berg / Lukka frá Cudra 9,120"  
  1st Heat 9,12"  
  2nd Heat 9,24"  
3 Henni Smit / Reynir van de Grolhorst 9,930"  
  1st Heat 0,00"  
  2nd Heat 9,93"  
4 Leonie Ringers / Gáta frá Fitjum 11,270"  
  1st Heat 11,27"  
  2nd Heat 0,00"  
5 Reineke de Laat / Valdís frá Árbæ 12,500"  
  1st Heat 0,00"  
  2nd Heat 12,50"